Logi sisse

Logi sisse

Unustasid oma salasõna?

Loo konto

Registreeri

OSTA TARGALT

OSTA TARGALT

Kasutatud auto ostmisel soovitame kindlasti auto põhjalikult üle vaadata, kontrollida tehnilist olukorda ja vajadusel kasutada selleks ka spetsialistide abi.

Kasuta auto taustakontrolliks internetis olevaid erinevaid registreid (Maanteeamet, AutoDNA, Eesti Liikluskindlustuse Fond). Registritest leiad infot selle kohta, kas kuulutuses oleva auto info on tõene, kas auto on osalenud liiklusõnnetuses jm olulist.

Auto tehnilist olukorda on silmaga raske hinnata. Telli selleks auto kontroll margiesindusest või kasuta tehnoülevaatuspunkti abi. Tehnoülevaatuspunkt vali aga ise, sellega väldid müüja kokkumängu ülevaatajaga.

Kindlasti tee ka proovisõit nii linnas, kui ka maanteel, et saada aimu auto käitumisest erinevatel kiirustel.

Soovitame kontrollida ka müüja tausta. Kui tegemist on eraisikuga, on hilisemaid vaidlusi kindlasti raskem lahendada, kui ettevõttega.

Sõlmi alati kirjalik ostu-müügileping müüjaga kahes eksemplaris. Lepingusse pange kirja ostja-müüja andmed, sõiduki info, hind, seisukord, läbisõidu näit, lisavarustus.

Soovitame auto eest maksa pangaülekandega. Kui see pole võimalik ja maksad sularahas, siis koostage müüjaga kindlasti makset tõendav dokument.

Rohkem kasulikke nõuandeid kasutatud auto ostmiseks leiad siit.

Olete finantsteenuseid pakkuva Holm Bank AS veebilehel. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Meie kontaktid

Facebook

https://auto.liisi.ee

Developed by ThemeMakers