Logi sisse

Logi sisse

Unustasid oma salasõna?

Loo konto

Registreeri

        VÕRDLE | LEMMIKUD

AS Koduliising veebilehe küpsiste kasutamise eeskiri

Mis on veebilehel kasutatav küpsis?

Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis sisaldab veebiserverile vajalikku infot kasutaja äratundmiseks. Seda kasutatakse selleks, et salvestada Sinu külastusi ja eelistusi meie veebilehel (AS-i Koduliising internetilehekülg koos selle alamlehekülgedega). AS-i Koduliising küpsiste kogumise eesmärk on veebilehe parendamine ning teenuse arendamine läbi kasutajakogemuse – küpsiste kasutamine tagab meie veebilehe sujuvama lehitsemise ja annab infot külastusstatistika kohta. Tekstifaili saab lugeda vaid küpsis, millega on „nõustutud“.

Tekstifail ei ole kahjulik, ei sisalda viirust ega ka programmikoodi ning seda ei saa seostada konkreetse isiku või tema seadme IP–aadressiga. Küpsised ei kogu kasutajatest mingisugust infot ning server ei saa ligi teiste veebilehtede küpsistele ega muule Sinu seadmes olevale infole.

Milliseid küpsiseid kasutab AS Koduliising?

AS Koduliising kasutab kahte tüüpi küpsiseid: püsi- ja seansiküpsiseid. Need erinevad talletamisaja poolest.

Seansiküpsised -  salvestatakse kasutaja seadmesse üksnes meie veebilehe külastamise ajaks ja eemaldatakse veebibrauseri sulgemisel.

Püsiküpsised -  salvestatakse kasutaja seadmesse teatud perioodiks.

Kuidas küpsistest loobuda?

Kui Sa ei soovi, et Sinu seadmetes kasutakse küpsiseid, saad igal ajal muuta oma brauseri turvaseadmeid ning olemasolevad küpsised oma seadmest kustutada. Samas tuleks tähele panna, et kõikide küpsiste blokeerimise tulemusena ei pruugi kõik veebilehed enam korralikult funktsioneerida.

AS Koduliising võib eeskirja muuta, tehes uued tingimused kasutajatele kättesaadavaks oma veebilehel.

Olete finantsteenuseid pakkuva AS Koduliising veebilehel. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Meie kontaktid

  • AS Koduliising | Posti 30, 90504 Haapsalu
  • +372 675 5055
  • auto@liisi.ee

Facebook

https://auto.liisi.ee

Developed by ThemeMakers