Logi sisse

Logi sisse

Unustasid oma salasõna?

Loo konto

Registreeri

Osta või müü auto Liisiga

 

Auto olemasolu on paljude jaoks pea sama oluline kui oma eluaseme omamine. Öeldakse, et õige leidmisel tunned selle lihtsalt ära. Selleks, et õige auto ei jääks soetamata pelgalt rahaliste vahendite puudumise tõttu, on sobivaks lahenduseks autolaen. Liisi autolaenuga saad soetada nii uue kui kasutatud auto, nii eraisikult kui ka ettevõttelt, nii Eestist kui välismaalt.

LIISI AUTOLAEN, SEST: 

Osta või müü auto Liisi järelmaksuga

Teeme koostööd ka 20 autoplatsiga üle Eesti, kelle juures saad valida meelepärase auto ning vormistada lepingu mugavalt  kohapeal.

Lisaks on Liisi loonud kasutatud autode kuulutuste sirvimiseks mugava autoportaali auto.liisi.ee. Kui oled sobiva auto portaalist leidnud, saad selle eest tasuda kohe Liisi järelmaksuga.

Liisi järelmaks on heaks lahenduseks ka siis, kui soovid autot hoopis müüa - nii laiendad võimalike ostuhuviliste hulka, kuid raha auto eest saad ikka kohe ja korraga kätte. Sisesta autokuulutus portaalis auto.liisi.ee. Kui autoostja on Liisi järelmaksu vormistanud, kanname raha Sulle 1 tööpäeva jooksul üle.

MÜÜ AUTO LIISI JÄRELMAKSUGA, SEST:

AUTOLAENU KALKULAATOR

Loading...
0

*Kalkulaatoris kuvatavad andmed on ligikaudsed.

Olete finantsteenuseid pakkuva Holm Bank AS veebilehel. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Meie kontaktid

Facebook

https://auto.liisi.ee

Developed by ThemeMakers